Oferujemy wynajem dwóch, nowych, przestronnych, w pełni wyposażonych mieszkań wakacyjnych z bezpośrednim dostępem do jeziora, z własną linią brzegową i pomostem.:: 05.06.2017 ::

Copyright 2017 www.ustrazakaandrzeja.pl All rights reserved. Designed by FOCUSNET.

Agroturystyka U strażaka Andrzeja

 502-947-641

Oferta

Oferujemy wynajem dwóch nowych, przestronnych, w pełni wyposażonych mieszkań wakacyjnych z bezpośrednim dostępem do jeziora, z własną linią brzegową i pomostem. Jedno z nich znajduje się na parterze, drugie na piętrze budynku. MIESZKANIA POSIADAJĄ ODDZIELNE WEJŚCIA, NIE SĄ ZE SOBĄ w żaden sposób POŁĄCZONE. W skład mieszkania wchodzą: pokoje trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Każde mieszkanie posiada ponadto w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią. Droga oddalona jest od mieszkania a także nie przebiega przez teren posesji, co gwarantuje bezpieczną zabawę dla dzieci i ciszę podczas wypoczynku dla dorosłych.


Zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku, jest indywidualnie dopasowane do każdego z mieszkań. Każde z mieszkań ma swoją WŁASNĄ przestrzeń do wypoczynku.

Oferowane przez nas miejsce jest idealną opcją oderwania się od codziennego życia, relaksu oraz "naładowania baterii", w czasie wolnym od pracy.

Cena

MIESZKANIE WAKACYJNE – 350 złotych

MAKSYMALNA ILOŚĆ MIEJSC W MIESZKANIU WAKACYJNYM: 10, W PRZYPADKU MNIEJSZEJ ILOŚCI OSÓB- MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY.


RABATY POZA SEZONEM!!!


W CENIE POBYTU, BEZ DODATKOWYCH OPŁAT OFERUJEMY: grille, łodzie wiosłowe, 6-osobowy rower wodny, kajak, rowery, leżaki, plac zabaw dla dzieci (w tym duża trampolina), Internet, telewizję.

Szczegółowe informacje pod numerem: 502947641 oraz poprzez kontakt na adres: Ania792@poczta.onet.pl (możliwość skontaktowania się, w celu uzyskania większej ilości zdjęć mieszkania).

Doba hotelowa: od godziny 14.00 w dniu przyjazdu, do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.

Rozliczenie następuje w dniu przyjazdu, podczas przekazania mieszkania pod opiekę Gości, za cały pobyt z góry.


Rezerwacja:

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie przelewu na podany niżej numer konta, zadatku w wysokości 30% ceny pobytu w ciągu trzech dni od dokonania końcowych ustaleń.

Nr konta bankowego:

84 1240 1848 1111 0010 4535 1645